#

درباره ما

تشریفات اختصاصی واران با موضوع ارائه تشریفات سفر در سال 1393 شروع به کار کرد. هدف از تشکیل این مجموعه در ابتدا ارائه سرویس های با کیفیت در حوزه تشریفات فرودگاهی (CIP، VIP، ترنسفر فرودگاهی و...) در ایران و سایر کشورهای جهان بود. با توجه به سابقه فرودگاهی مدیران مجموعه تشریفات اختصاصی واران و مشاهده معضلات و مشکلات مسافرین در هنگام تردد در محیط فرودگاه، این مجموعه توانست با ارائه راهکارهایی در مدت کوتاه اعتماد مجموعه های حاضر در حوزه گردشگری را جلب کند و به سرعت با شرکت های خارجی جهت ارائه سرویس به ایرانیان در کشورهای مختلف وارد مذاکره شود و قراردادهای مهمی با فرودگاه بین المللی دبی (Dnata Group) و فرودگاه بین المللی استانبول (TAV Passport) و چندین کشور دیگر به امضا برساند.

#

خط مشی

#
ارائه سرویس تشریفات (CIP، Airport Lounge، Meet and Greet) در فرودگاه های ایران:
فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، فرودگاه مهرآباد ، فرودگاه مشهد، فرودگاه کیش ، فرودگاه اهواز ، فرودگاه کرمانشاه ، فرودگاه تبریز
و فرودگاه های سایر شهرهای دنیا:
دبی، استانبول، لندن، مونیخ، تورنتو ،شانگهای ،باکو، سنگاپور، بانکوک، مدینه، جده، ژنو، زوریخ و ...
این مجموعه همچنین سرویس ترنسفر فرودگاهی (با خودروهای VIP) جهت مسافرین ویژه را در زمره فعالیت های خود قرار داد و با نظارت کامل و در نظر گرفتن کیفیت های جهانی در سرویس ها و گسترش آن در همه شهرهای مهم ایران و نیز در شهرهای دبی و استانبول تا کنون موفقیت خوبی در راستای سرویس دهی مناسب به مسافرین کسب کرده است. 
در راستای ارائه سرویس های متمایز در جهت جلب رضایت مشتریان ویژه ، تشریفات اختصاصی واران با همکاری یکی از شرکت های بین المللی در صنعت هوایی اقدام به فروش بلیط جت های 4 ، 8 و 12 نفره در مسیرهای اروپایی نموده است. البته امکان اجاره جت اختصاصی در ایران به مقاصد داخلی و خارجی نیز وجود دارد. 
افزون بر این در جهت ارائه سرویس به تجار و بازرگانان ایرانی و خارجی، واران با یکی از معتبرترین شرکتهای بین المللی در خصوص اجاره دفاتر در شهر های مهم تجاری دنیا همکاری دارد.